Uwaga!!! – odwołane zajęcia

Z powodu awarii ogrzewania w obiekcie Hali Sportowej AJP, w terminie od dnia 30 listopada 2023 r. do dnia 3 grudnia 2023 r. odwołuje się zajęcia organizowane przez Klub Uczelniany AZS AJP Gorzów, w ramach następujących sekcji:  – Lekka Atletyka (Biegi, Skoki, Rzuty, Pchnięcia),   – Trójbój Siłowy,   – Kolarstwo,   – Siatkówka  – … Dowiedz się więcej

Dołącz do Drużyny Uczelnianej i zdobądź swoje Mistrzostwo!

Drodzy Studenci, mamy dla Was niepowtarzalną szansę! Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Akademii im. Jakuba z Paradyża rozpoczyna proces selekcji do drużyny uczelnianej w futsalu mężczyzn i siatkówce kobiet na nadchodzące Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubuskiego. To nie tylko sportowa rywalizacja, to także wyróżnik wśród studentów i zapisanie się w historii naszej uczelni! Czy zastanawiałeś się … Dowiedz się więcej

Uwaga – sekcja Trójbój Siłowy

Zajęcia sekcji Trójbój Siłowy na Hali Sportowej AJP w dniu 19.10.2023 r. o godz. 19:15 zostają odwołane, serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach w innych terminach podanych w planie zajęć dostępnym na naszej stronie.

Zajęcia sekcji eSPORT w semestrze letnim r. a. 2022/23

Serdecznie zapraszam na zajęcia w sekcji eSPORT. UCZESTNICZĄC W ZAJĘCIACH KLUBU UCZELNIANEGO AZS AJP BĘDZIE MOŻNA ZREALIZOWAĆ ZAJĘCIA Z PRZEDMIOTU  WYCHOWANIE FIZYCZNE (WF) NA AJP. DO ZALICZENIA ZAJĘĆ WF WYMAGANE JEST ODBYCIE 15 ZAJĘĆ (45 minutowych) W DOWOLNEJ SEKCJI KU AZS AJP. Podczas wypełniania formularza należy w polu „Dodatkowe informacje” napisać w jaką grę gramy oraz podać … Dowiedz się więcej

Informacja o zajęciach hybrydowych w sekcji eSPORT

Informacja

Osoby zapisane do KU AZS AJP w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/23 będą mogły co środę uczestniczyć w hybrydowych zajęciach sekcji eSPORT w następujący sposób: w godzinach 16:00 – 18:15 stacjonarnie w sali komputerowej 120 na ul.Teatralnej oraz w godzinach 19:00 – 22:00 zdalnie, na własnych komputerach.

UCZESTNICZĄC W ZAJĘCIACH KLUBU UCZELNIANEGO AZS AJP BĘDZIE MOŻNA ZREALIZOWAĆ ZAJĘCIA Z PRZEDMIOTU  WYCHOWANIE FIZYCZNE (WF) NA AJP.

DO ZALICZENIA ZAJĘĆ WF WYMAGANE JEST ODBYCIE 15 ZAJĘĆ (45 minutowych) W DOWOLNEJ SEKCJI KU AZS AJP.


Warunki zaliczenia uczestnictwa w zajęciach zdalnych:

  • przed rozpoczęciem zajęć wypełnienie  i wysłanie formularza zgłoszeniowego umieszczonego w wydarzeniu zaznaczonym w kalendarzu.

Podczas wypełniania formularza należy w polu „Dodatkowe informacje” napisać w jaką grę gramy oraz podać swój nick w grze np.: LOL, DobryGracz2023.

  • zalogowanie się i uczestnictwo w rozgrywce w wybranym czasie do wyboru mamy trzy gry ( LOL, CS GO i GWENT)

Po zakończeniu rozgrywki nie zapomnij zapisać zrzutów ekranu potwierdzające twój udział w rozgrywce. Patrz niżej

  • do końca dnia następnego – wysłanie wiadomości z potwierdzeniem uczestnictwa w zajęciach na adres: esport@ajp.edu.pl

Uwaga:

Gdy podczas gry nastąpi wcześniejsze wyłączenie gry lub klient zresetuje się, proszę po ponownym uruchomieniu gry wykonać dodatkowo zrzut ekranu.
  • gracze LOL – są zwolnieni z przesyłania potwierdzenia .
  • gracze CS GO – zrzut ekranu Steam -> Konto -> Aktywność -> Gry-> CS GO ->Dane osobiste np.:
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie csgo_skreen.png
  • gracze GWENT – zrzuty ekranów GOG -> Ostatnie oraz Gry Gwent
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie gwint_skreen1.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie gwint_skreen2.png