Dołącz do Drużyny Uczelnianej i zdobądź swoje Mistrzostwo!

Drodzy Studenci,

mamy dla Was niepowtarzalną szansę! Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Akademii im. Jakuba z Paradyża rozpoczyna proces selekcji do drużyny uczelnianej w futsalu mężczyzn i siatkówce kobiet na nadchodzące Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubuskiego. To nie tylko sportowa rywalizacja, to także wyróżnik wśród studentów i zapisanie się w historii naszej uczelni!

Czy zastanawiałeś się nad inną formą realizacji obowiązkowych zajęć z wychowania fizycznego i  jednocześnie uzyskania zwolnienia z nich? Jeśli  tak, to uprzejmie informujemy, że zakwalifikowanie się do drużyny uczelnianej otwiera przed tobą taką możliwość, a także prawo do ubiegania się o stypendium sportowe Rektora AJP. Skoncentrujcie się na swojej pasji, a my będziemy dalej dbać o Wasz rozwój.

Dołączając do Nas, stań się częścią zgranego zespołu Klubu Uczelnianego AZS AJP, gdzie każdy ma swoje miejsce. Tworzymy nie tylko drużynę sportową, ale także wspólnotę, która razem osiąga sukcesy.

Harmonogram Treningów Kwalifikacyjnych:

Futsal mężczyzn: mgr Małgorzata Madej – tel. 509-395-662

Data: 7.11, 14.11, 21.11, 28.11; Godzina: 11:30-13:00; Miejsce: Hala Sportowa AJP, ul. Fryderyka Chopina 52; Uwaga: studenci uczestniczący w kwalifikacjach będą zwolnieni z odbywających się w tym czasie zajęć dydaktycznych.

Siatkówka kobiet: dr Joanna Kuriańska-Wołoszyn – majswoloszyn@onet.eu

Data: 9.11, 16.11, 23.11, 30.11; Godzina: 11:30-13:00; Miejsce: Hala Sportowa AJP, ul. Fryderyka Chopina 52; studenci uczestniczący w kwalifikacjach będą zwolnieni z odbywających się w tym czasie zajęć dydaktycznych.

Dołącz do Naszej Sportowej Rodziny!

Bądź wyróżniającą się częścią Naszej społeczności. Dołącz do Klubu Uczelnianego AZS AJP, rzuć wyzwanie sobie i spraw, że Nasza uczelnia zaistnieje na sportowej arenie województwa lubuskiego!

Z optymizmem i sportowym zapałem,

Prezes Zarządu KU AZS AJP, Marcin Szott