Ogłoszenie dla członków klubu AZS AJP

Szanowni Członkowie Klubu Uczelnianego AZS AJP,

z głębokim żalem informujemy, że ze względu na nieprzewidziane zmiany organizacyjne, musimy odwołać wszystkie zajęcia sekcji trójboju siłowego do dnia 31 maja 2024 r. Pragniemy wyjaśnić, że decyzja ta została podjęta w związku z trudnościami wynikającymi z likwidacji skutków pożaru, który dotknął budynki Rektoratu i Wydziału Humanistycznego AJP przy ul. Teatralnej 25.

Naszym głównym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa naszych członków oraz dostarczenie jak najwyższej jakości treningów. Niestety, obecna sytuacja wymaga pilnych działań, a odwołanie zajęć jest koniecznym krokiem w procesie adaptacji do zmieniających się okoliczności.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć z tej decyzji. Jesteśmy wdzięczni za zrozumienie i wsparcie, jakie nam okazujecie w tym trudnym czasie. Zapewniamy, że pracujemy nad alternatywnymi rozwiązaniami i będziemy Was regularnie informować o postępach.

Prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych oraz strony internetowej, gdzie będziemy publikować najnowsze informacje dotyczące wznowienia zajęć.

Mamy nadzieję, że sytuacja ustabilizuje się wkrótce i będziemy mogli powrócić do naszych regularnych treningów z jeszcze większą determinacją i zaangażowaniem.

Ze sportowymi pozdrowieniami

Prezes Zarządu Klubu Uczelnianego AZS AJP

Marcin Szott”